ВулиціМаршрутиІнфраструктураТуризм3D візуалізаціяЖКГЗвітиДепутати

Mape.te.ua – онлайн обличчя Тернополя

Робота та маршрути громадського транспорту. Перелік та опис закладів культури, харчування та відпочинку. Інформація про органи влади та місцевого самоврядування, а також контакти до них. Важливі дані про життя міста, мапа забудови та інвестиційної привабливості – лиш частина корисної інформації, яку можна знайти на інформаційно-довідковому ресурсі mape.te.ua. Такої автоматизованої системи управління відображенням муніципальних даних в інтернет просторі України ще не було.

Чи не кожен користувач інтернету має свої акаунти в соціальних мережах чи форумах. Хтось навіть створює власні сайти. Там люди розповідають про себе, заливають фотографії, залишають контакти, діляться важливою та потрібною інформацією.

Тернопіль також має душу, він живе, змінюється та розвивається. Місто також має, що розповісти та показати. Саме це стало причиною створення тернопільського сайту mape.te.ua. Він – обличчя Тернополя, місто в режимі онлайн.

Користуватися mape.te.ua та черпати з нього інформацію – не важко. Ресурс логічно розділений на розділи:

Вулиці – в цьому розділі, ви можете детально ознайомитись з кожною вулицею Тернополя. Ввівши її вручну, чи обравши з списку, ви зможете побачити її на карті з детальною нумерацією будинків і навіть фотографіями.

Маршрути – ця частина mape.te.ua буде корисною як тернополянам так і гостям міста, адже тут міститься інформація про усі маршрути громадського транспорту Тернополя. На мапі, ви зможете побачити яким маршрутом слідують тролейбуси та міські автобуси. Окрім того, можна побачити й рух транспорту з прив'язкою до конкретної і кожної зупинки міста.

Інфраструктура – в цьому обширному розділі ресурсу, є інформація про органи влади та місцевого самоврядування міста. Також містяться дані про заклади культури, відпочинку, охорони здоров'я і навіть інформація щодо рекламних носіїв та місць забудови. По кожному з вказаних об'єктів mape.te.ua підкаже адресу, контакти, години роботи. Покаже рубрика інфраструктура й їх розташування, проїзд та фотографії. Такої вичерпної інформації, зосередженої в одному місці, годі й шукати на інших сайтах.

Фотогалерея – цей розділ довідково-інформаційного ресурсу mape.te.ua показує всю красу міста. Світлини пам'ятників, визначних місць, красот Тернополя, не лише милує око, а й показує що варто відвідати в файному місті. Якісні ілюстрації дозволяють по-новому подивитись на місто навіть корінним тернополянам.

3D візуалізація - розділ, який допоможе прогулятись цікавими місцями міста без особистої присутності. Він постійно поновлюється, то ж досить скоро онлайн-прогулянки будуть можливі і вулицями міста і навіть в середині цікавих споруд Тернополя.

ЖКГ – практично-корисна частина mape.te.ua. Там вказаний перелік усіх жеків та обслуговуючих підприємств Тернополя та контакти до них. Окрім того, позначені території, які вони обслуговують і навіть вартість їхніх послуг.

Забудови – розділ в якому ведеться облік цікавих будівельних проектів Тернополя. Також тут можна знайти й привабливі пропозиції для інвесторів, які прагнуть та можуть змінити обличчя міста, вдосконалити його, реалізувати цікаві будівельні та інші проекти.

 

Тож запрошуємо на наш ресурс, який, сподіваємось, стане для вас хорошим другом та порадником. Знайомтесь з Тернополем та черпайте важливу інформацію про нього легкістю та цікавістю. Хто б ви не були: мешканець міста, цікавий турист, бізнесмен чи інвестор - mape.te.ua вам в поміч.


ПРО ПРОЕКТКОРИСНІ ПОСИЛАННЯЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК
karta.te.ua © 2018